
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 1.7 nF |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Clamping Voltage | 360 V |
| Varistor Voltage | 220 V |
| Peak Surge Current | 8 kA |
| Packaging | Box |
Stock: 71
Distributors
pcbx
Unit Price$0.21456
Ext.Price$0.21456
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.21456 | $0.21456 |
| 10 | $0.18986 | $1.89860 |
| 50 | $0.16800 | $8.40000 |
| 100 | $0.14459 | $14.45900 |
| 500 | $0.12445 | $62.22500 |
| 1000 | $0.11856 | $118.56000 |
| 3000 | $0.11295 | $338.85000 |
| 5000 | $0.10760 | $538.00000 |
